top of page

hizmetlerimiz
Proje Büyüklüğü Ayrımı Gözetmeksizin, Kullanım Alanına Uygun BTU'da, ( Isıtma, Soğutma veya Çalışma Kapasitesinde ) Cihaz Temininin Sağlanması ve, Temin Edilen Cihazın Monte Edilmesi İstenen Yere Uygun Tesisatın Sağlanması adına,
Keşif HizmetiDuvar, Salon, Kaset, Kanallı veya Yer Tavan Tipi Klimalar için Çeşitli Marka ve Modellerin Satışı 
VRV - VRF Arıza Tespit

Klima Isıtma
Tamiri

Cihaz içerisinde ısıtma yapma işlemini sürdürmeyi engelleyen herhangi bir problem ve sebep olduğu arızalar kontrol edilir, giderilir, cihaz test edilip çalışır vaziyete getirilir.

Sistem ve Klima Montajı
 

Nereden satın almış olduğunuz fark etmeksizin sahip olduğunuz klimanızın, istediğiniz alana montajı sağlanır. Ya da klimalarınız kullandığınız alandan sökülüp yer değişikliği sağlanabilir.

Fan Motoru vb. Parça
Değişikliği

 

Kontrol sonrasında, cihazın normal çalışma prosedürünü devam ettirmesi için gerekli olan makine parçalarından biri veya daha fazlası, eğer arıza giderilemeyecek seviyede ise yenisi ile değiştirilir.

Bakım ve Temizlik

İç ünite filtrelerinde biriken toz, küf, sağlığa zararlı mikroorganizmalar ve diğer kirleticilerin temizlenme amacıyla filtreler yıkanır. İç ünite ve dış ünitede bulunan serpantinler (evaporatörler) arasına biriken pislikler sıvı kimyasal yardımı ile temizlenir. Dış kapaklar temizlenir.

Klima Soğutma
Tamiri

Cihaz içerisinde soğutma yapma işlemini sürdürmeyi sağlayan herhangi bir aksam üzerinde çeşitli arızalara sebep olabilecek hatalar, sorunlar veya çalışma işlemi için gerekli olan kaynaklar (gaz, elektrik vb.) kontrol edilir, gereği yapılır, cihaz test edilip çalışır vaziyete getirilir.

Tesisat Montajı

İç üniteler ve dış üniteler arasındaki cihaz kapasitesine göre farklı boru çaplarında kullanılan bakır borular, üniteler arası sinyal kablosu, üretilen suyun su giderine aktarılması için drenaj hortumu vb. gibi gerekli tesisat malzemelerinin montajı sağlanır.

İstenen seviyedeki ısıtma veya soğutmaya yönelik ya da cihazların yerleştirilmesi planlanan alan için gerekli olan tesisatın keşfi yapılır.

bottom of page